Wyświetl pojedynczy post
Gucio25
Forumowy Di Caprio
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#641
Stary 15.06.2013, 17:17
fialo napisał(a):Wyświetl post
Ogólnie w tym terminie to proponuje omijac polskie Tatry zajebiście szerokim lukiem No chyba ze kogoś kreci 3 miliony ludzi i stanie w kolejce na Giewont, mnie nie za bardzo
powiedzmy, że w chwili obecnej nie mam wyboru teraz też tak tragicznie?

goly78 napisał(a):Wyświetl post
Jezeli w polskie góry to tylko wrzesień . I to w tygodniu nie weekend .
wrzesień ze względu na mniejszą ilość ludzi?
Odpowiedz cytując