Temat
:
Turystyka - miejsca, atrakcje, dojazd, noclegi, kuchnia, ceny, zwyczaje [ zbiorczy]
Wyświetl pojedynczy post
Gucio25
Forumowy Di Caprio
Od: 07.2005
Offline
#
641
15.06.2013, 17:17
fialo
napisał(a):
Ogólnie w tym terminie to proponuje omijac polskie Tatry zajebiście szerokim lukiem
No chyba ze kogoś kreci 3 miliony ludzi i stanie w kolejce na Giewont, mnie nie za bardzo
powiedzmy, że w chwili obecnej nie mam wyboru
teraz też tak tragicznie?
goly78
napisał(a):
Jezeli w polskie góry to tylko wrzesień . I to w tygodniu nie weekend .
wrzesień ze względu na mniejszą ilość ludzi?
Gucio25
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Gucio25
Znajdź inne posty napisane przez Gucio25