Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24
Stary 15.06.2013, 17:13
emj10 napisał(a):Wyświetl post
Czarnym koniem rozgrywek może być moim zdaniem Lechia prowadzona przez Probierza. Jeśli zrobią kilka mądrych transferów, a takie zapowiadają to mogą powalczyć z każdym. Natomiast beniaminkom będzie raczej ciężko powtórzyć sukces Piasta i będę się plątać w drugiej części tabeli.
Pomijając już moją kompletną niewiarę w warsztat Probierza, to materiał piłkarski mają na walkę o utrzymanie.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 15.06.2013 o godz. 17:23.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując