Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#63318
Stary 15.06.2013, 17:03
Nawet nie wiadomo czy nas na Pawła stać, więc usiądźcie sobie grzecznie na czterech literach.
Jeżeli chodzi o kierunek, to pewnie czekają nas młodzi, zdolni i perspektywiczni piłkarze z Czechosłowacji lub Związku Radzieckiego.
Czyli znikąd.

A zapowiedzi Bednarza z grilla pewnie będzie sobie można wiadomo gdzie wsadzić. Jesteśmy w dupie, pora się z tym pogodzić i przestać denerwować.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując