|
Nawet nie wiadomo czy nas na Pawła stać, więc usiądźcie sobie grzecznie na czterech literach.
Jeżeli chodzi o kierunek, to pewnie czekają nas młodzi, zdolni i perspektywiczni piłkarze z Czechosłowacji lub Związku Radzieckiego.
Czyli znikąd.
A zapowiedzi Bednarza z grilla pewnie będzie sobie można wiadomo gdzie wsadzić. Jesteśmy w dupie, pora się z tym pogodzić i przestać denerwować.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
|