wiertar napisał(a):

|
wis.la/vafhk z dnia nadzien coraz bardziej obawiam sie o zdrowie psychiczne frania....
|
na weszlo jest: Jak co sobotę... bajeczki Franka Smudy tylko jakos nie widdzialem tego co sobote a sledze ten serwis by z takim czyms wyskakiwali. Akurat jak obiał Wisle weszlo wyskakuje z takim materiałem.