Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3525
Stary 15.06.2013, 15:45
bartek_zks napisał(a):Wyświetl post
W Brzesku chodzą plotki, że podobno browar nie da dużo kasy na Okocimski bo chce zainwestować w jakiś klub w Ekstraklasie... Podobno liczyli, że OKS spadnie i będą mogli się wycofać. Wiadomo jak to z plotkami ale może jest coś na rzeczy.
Widzew gra w koszulkach z reklamą Harnasia pewnie za 1 może półtorej bańki rocznie.
A co do nowego sponsora - oby umowa była jak najdłuższa, dłuższa niż rok.
Odpowiedz cytując