DeadOrAlive napisał(a):

a Ty założyłeś tutaj konto, żeby trolować ? Jak tak to wyjazd!
Dziennikarze, to ku*wy w większości, co mnie niesamowicie denerwuję. Napieprzają na Smude, a Fornalik wygrał całe dwa mecze w Reprze. Z San Marino i Mołdawią.....
|
Z wytłuszczonym się oczywiście zgadzam.
Jedna sprawa to to, że Fornalik oczywiście nie daje rady i trudno liczyć, że to się na jesieni cudownie zmieni, więc jak już na 100% przegra eliminacje to z pewnością poleją się i na niego kubły pomyj.
Jednak intelektualnie tj. gość kilka półek wyżej od Franka - nie żre mu więc po pierwsze stara się nie odzywać częściej niż musi, a jak już musi to to co mówi nie jest może odkrywcze, ale nie jest też pierd.oleniem od rzeczy co niestety nagminnie robi S-trener Wisły..
