Nie jest źle ale szczerze powiem że ten model koszulki niespecjalnie pasuje Wiśle moim zdaniem

Mam cichą nadzieje że będzie to inny model

Ale najważniejsza jest BG !
A jak kierunek Niemcy odnośnie sponsora to może Opel? Jakiś czas temu była w gazetach o tym mowa z tego co pamiętam.