Wyświetl pojedynczy post
bellic88
Senior Member
 
Od: 01.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3523
Stary 15.06.2013, 14:12
Nie jest źle ale szczerze powiem że ten model koszulki niespecjalnie pasuje Wiśle moim zdaniem Mam cichą nadzieje że będzie to inny model Ale najważniejsza jest BG !

A jak kierunek Niemcy odnośnie sponsora to może Opel? Jakiś czas temu była w gazetach o tym mowa z tego co pamiętam.
Ostatnio edytowane przez bellic88 : 15.06.2013 o godz. 14:18.
Odpowiedz cytując