Wyświetl pojedynczy post
Ogryzek
Senior Member
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#63313
Stary 15.06.2013, 13:52
Spokolokoełrokoko napisał(a):Wyświetl post
Naprawdę myślałeś, że Wszołek tu trafi mając ofertę od poznaniaków, o zagranicznych klubach nie wspominając?
Jeśli tak to mam dla ciebie i innych, którzy tak samo się łudzili złą wiadomość: tego typu zawodnicy na Reymonta nie trafią w najbliższych latach. Problemem może być ściągnięcie nawet takich słabeuszy jak Maki a co dopiero kopacza, za którego kilka miesięcy temu Hanower chciał dać 1.5 mln euro. Przygotujcie się na odpady: gdy zamożniejsi (Legia, Lech, Zagłębie, kluby zagraniczne) i mający więcej do zaoferowania (Śląsk, Piast, kluby zagraniczne) się nasycą to można zacząć się bić o jakieś resztki z Górnikiem, Jagiellonią, Lechią i Koroną, może uda się przelicytować też Zawiszę i klub z Kałuży.
To i tak optymistyczny scenariusz że będziemy się bić o resztki po Legii, Amice, Zagłebiu, Śląsku z parchatymi czy Zawiszą . Ja sądzę że nawet nie spróbujemy, tylko Franio pojedzie do Niemiec i przywiezie nam 32 letniego młodziana dla nowej młodej Wisły

Jednym słowem - Wisła odbiorca szrotu i emerytów z całej Europy. Może tak Cupiał poszedł by w ekologiczny biznes recycling piłkarskiego szrotu?
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując