Kamcio019 napisał(a):

|
Wszołek prawdopodobnie w Sampdoria Genua i następny piłkarz przeleciał koło nosa
|
Naprawdę myślałeś, że Wszołek tu trafi mając ofertę od poznaniaków, o zagranicznych klubach nie wspominając?
Jeśli tak to mam dla ciebie i innych, którzy tak samo się łudzili złą wiadomość: tego typu zawodnicy na Reymonta nie trafią w najbliższych latach. Problemem może być ściągnięcie nawet takich słabeuszy jak Maki a co dopiero kopacza, za którego kilka miesięcy temu Hanower chciał dać 1.5 mln euro. Przygotujcie się na odpady: gdy zamożniejsi (Legia, Lech, Zagłębie, kluby zagraniczne) i mający więcej do zaoferowania (Śląsk, Piast, kluby zagraniczne) się nasycą to można zacząć się bić o jakieś resztki z Górnikiem, Jagiellonią, Lechią i Koroną, może uda się przelicytować też Zawiszę i klub z Kałuży.