Temat
:
Kupię , sprzedam , zamienię
Wyświetl pojedynczy post
Piotrek
Senior Member
Od: 03.2005
Offline
#
5047
15.06.2013, 12:51
Odbiór na Wiśle lub wysyłka. Jak ktoś bierze więcej niż jedną rzecz taniej
Piotrek
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Piotrek
Odwiedź stronę domową użytkownika Piotrek!
Znajdź inne posty napisane przez Piotrek