Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#63300
Stary 15.06.2013, 08:17
bonawentura napisał(a):Wyświetl post
Jak przyjdzie Brożek, to dziękuję, nie chodzę na mecze.
To Ty jestes kibicem Wisly Krakow czy pilkarzy w Niej grajacych? nie bedziesz przychodził na mecze bo jakistam zawodnik jest w kadze? nie mam pytan
Odpowiedz cytując