Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
8samuraj
Member
Od: 08.2012
Offline
#
21019
15.06.2013, 07:15
Dotarliśmy do wszystkich umów podpisanych na budowę stadionu Wisły Kraków. Okazuje się, że wydano na niego więcej niż 540 mln zł, jak uparcie podają urzędnicy
http://www.gazetakrakowska.pl/artyku...-dna,id,t.html
8samuraj
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do 8samuraj
Znajdź inne posty napisane przez 8samuraj