W dodatku Smuda wydaje się niezbyt orientować kto i co jest wart w tej chwili.
Jego wypowiedź o Demjanie w stylu "za grę we wcześniejszym sezonie bym go nie chciał do Wisły, a w ostatnim go nie widziałem, ale słyszałem że był znacznie lepszy" to kolejny kwiatek...

Trener który od roku chciał trenować Wisłę nie śledził w ostatnim sezonie ligi...
