Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#63298
Stary 15.06.2013, 06:55
Spokolokoełrokoko napisał(a):Wyświetl post
Jak przyjdą Brożki i ten cały Guzman to Smuda znów okaże się kłamcą mówiąc, że skauting Wisły z Kuźbą i Żurawskim na czele robi wyśmienitą robotę.
Zresztą i tak Smuda już skłamał mówiąc to bo kogo oni niby wypatrzyli?
Małego?
Głowę?
Kosę?
Dżerarda?
Sikora?
Sarkiego?
Trzeba to przyznać otwarcie i pochwalić skauting - świetne transfery! Naprawdę wyśmienita robota, wyśmienita!
W dodatku Smuda wydaje się niezbyt orientować kto i co jest wart w tej chwili.
Jego wypowiedź o Demjanie w stylu "za grę we wcześniejszym sezonie bym go nie chciał do Wisły, a w ostatnim go nie widziałem, ale słyszałem że był znacznie lepszy" to kolejny kwiatek...
Trener który od roku chciał trenować Wisłę nie śledził w ostatnim sezonie ligi...
Odpowiedz cytując