|
Oj mylisz sie bardzo myslac ze walka idzie o ten sam elektorat. Pis to mimo wszystko opcja socjalna podtrzymujaca rozdete panstwo opiekuncze z ktorym Wiplerowi nie za bardzo w smak. Tak samo RN mimo wszystko jest za kapitalizmem I panstwem bardziej liberalnym. Jednak mimo wszystko wszystkie te partie sa naturalnymi koalicjantami z uwagi na dostrzeganie glownego zagrozenia dla Polski w lewackiej ideologii wyrzeczenia sie Polskosci w imie europejskosci. To sa mimo wszystko partie narodowe bazujace na chrzescijanskich wartosciach ale z innym pogladem na gospodarke.
A twierdzenie o leniwosci elektoratu, no coz pokutuje 50 lat realnego socjalizmu i ciagle tluczenie do glowy michnikowszczyzny. Ake jak widzisz to sie zmienia, mnostwo roznych akcji przeciw lewakom, powstanie RN, hipsterprawica... Mlodzi sie ruszaja bo maja dosc, bo widza ze to ostatni dzwonek na obrone tego w co sie wierzy.
|