Wyświetl pojedynczy post
10euro
Junior Member
 
Od: 10.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1556
Stary 14.06.2013, 22:47
Kocur napisał(a):Wyświetl post
Gaz odpada bo mam garaż podziemny i jest szlaban na butle

Katowice wydają się coraz bardziej realne. To że kupować krajowca to wiadomo tyle że krajowych jak wrzucisz w wyszukiwarkę masz 1%

Dzisiaj od kilku osób słyszałem dobre opinie o 2.0 170 KM - common rail - ropa
tylko znaleźć niezajechany będzie pewnie masakrycznie ciężko

akurat tez mam z tym silnikiem Passata tylko ta slabsza wersje (140 KM). Przejechalem 30tys. km i jestem zadowolony. Na trasie ciezko przekroczyc 7 L... Jedyny problem to wycierajacy sie zabierak w pompie oleju... poprawiona wersja dopiero od 10/2009 ale jak sie go wymieni co 100tys. km to nie powinno byc problemow. ode mnie taka mala rada nie wazne jaki diesel lepiej wymieniac olej co 15tys. km.
Odpowiedz cytując