akurat tez mam z tym silnikiem Passata tylko ta slabsza wersje (140 KM). Przejechalem 30tys. km i jestem zadowolony. Na trasie ciezko przekroczyc 7 L... Jedyny problem to wycierajacy sie zabierak w pompie oleju... poprawiona wersja dopiero od 10/2009 ale jak sie go wymieni co 100tys. km to nie powinno byc problemow. ode mnie taka mala rada nie wazne jaki diesel lepiej wymieniac olej co 15tys. km.