Jak przyjdą Brożki i ten cały Guzman to Smuda znów okaże się kłamcą mówiąc, że skauting Wisły z Kuźbą i Żurawskim na czele robi wyśmienitą robotę.

Zresztą i tak Smuda już skłamał mówiąc to bo kogo oni niby wypatrzyli?
Małego?
Głowę?
Kosę?
Dżerarda?
Sikora?
Sarkiego?
Trzeba to przyznać otwarcie i pochwalić skauting - świetne transfery! Naprawdę wyśmienita robota, wyśmienita!
