ToTylkoJa napisał(a):

|
Mecz z Wisłą - Pareiko powinien wyleciec za atak na Koseckim (tak wiem co napiszesz, że na pewno nie),
|
a czemu nie Kosecki wylecieć za atak na Pareikę?
ToTylkoJa napisał(a):

|
pierwsze minuty meczu i Legia ma dobra składą akcje, ale sędzia gwiżdże spalonego, którego nie było.
|
Spalony był.
Za to potem sędzia nie odgwizduje wygarnięcia pilki zza linii koncowej, a w drugiej połowie, wyłapania piłki przez waszego bramkarza tez zza linii końcowej i ewidentnej reki w polu karnym, gdy za podobną rekę przeciw Wiśle podyktowano karny w ostatnim meczu ligi.
szkoda klawiatury: jesteście z warszawy więc z definicji macie rację
