Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23899
Stary 14.06.2013, 20:01
ToTylkoJa napisał(a):Wyświetl post
Mecz z Wisłą - Pareiko powinien wyleciec za atak na Koseckim (tak wiem co napiszesz, że na pewno nie),
a czemu nie Kosecki wylecieć za atak na Pareikę?
ToTylkoJa napisał(a):Wyświetl post
pierwsze minuty meczu i Legia ma dobra składą akcje, ale sędzia gwiżdże spalonego, którego nie było.
Spalony był.
Za to potem sędzia nie odgwizduje wygarnięcia pilki zza linii koncowej, a w drugiej połowie, wyłapania piłki przez waszego bramkarza tez zza linii końcowej i ewidentnej reki w polu karnym, gdy za podobną rekę przeciw Wiśle podyktowano karny w ostatnim meczu ligi.

szkoda klawiatury: jesteście z warszawy więc z definicji macie rację
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując