Viper napisał(a):

|
Sorry ale jaki jest poziom naszej ligi, a tej gdzie obecnie gra Brożek?. Korzym bardziej perspektywiczny? Brożek 6 bramek na 30 meczy. Korzym 9 na 22 w o wiele łatwiejszej lidze. No sorry, po za tym skąd wiesz ile Korzym a dokładniej jego manager sobie zaśpiewa?
|
Wiem że dyskusja o Korzymie (przysłowiowym Korzymie?) toczy się na sporym poziomie abstrakcji, ale... on jest ciężko kontuzjowany więc w tym momencie trzymajmy się od niego z daleka (już nawet pomijając jego pochodzenie, sympatie itp.)