AS82 napisał(a):

Widać ,że takie postacie jak Wojewódzki działają na Pisowców jak czerwona płachta na byka, gdyż nic tak ich nie boli jak satyra na ich własny temat .Ten pisowski sztucznie napompowany patos + komusze zakusy wzgledem inaczej myslacych, muszą u "prawdziwych Polaków" wywoływać szczękościsk i pojawianie się piany na ustach ,jak słyszą kogoś takiego jak Wojewódzki
|

Ależ żeś się spocił

z tym tekstem. Wojewódzki na mnie w ogóle nie działa bo nawet 15 sekund nie ogladałem głąba. Nie ogladam z reguły występów dzieci starych komunistów lansowanych w obecnych mediach. Ale spakować chętnie pomogę i dam kopa na rozruch. Szkoda tylko, że do tego nie dojdzie, bo wiem, że takie sieroty pogubiły by się w wielkim świecie.