Drozd napisał(a):

Pewnie że nie Ty. Bo jak można czekać na odpowiedź której i tak nie potrafi się zrozumieć. Zająłbyś się lepiej matematyką bo z mnożeniem do 100 masz problemy.
Ekscytujecie się panowie wypowiedzią Hoffmana z przed trzech lat jak gimnazjaliści. A to tylko kolejna wrzutka żeby wytłumaczyć zapędy Tuska do układów z komuchami. Przewaga PiS nad PO nawet w komuszych sondażach to już 5 % i rośnie. Niedługo PO i SLD będą walczyć o drugie miejsce. A szansa na realizację głównego komuszego celu maleie w postępie geometrycznym.
To, kto przypomniał wyskok Hofmana też nie jest bez znaczenia, bo uprawdopodabnia nie całkiem szczytne cele tej grupy. Bo chyba zachowanie status quo szczytnym celem nie jest.
|
Hoffman do tej pory jest rzecznikiem Pis wiec jak cos palnie głupiego to będzie mu to wyciągane. Kto wie, może JarKacz ustami młodego polityka sondował ewentualną mozliwośc takiej zagrywki.
Co do realizacji "głównego komuszego celu" to ten ma sie dobrze od '89 i dojscie do władzy Pisu tego nie zmieni. Fabryka bubli prawnych na Wiejskiej dalej będzie dzialac pełną parą a chlopaki od Jarka w obawie przed strajkami nie zaaplikują żadnych potrzebnych cięc. W koncu mamy kryzys, nie?
A co do " uprawdopodabniania nie całkiem szczytych celów" to co insynuujesz? Niestety tyle lat w opozycji to już troche takim syndromem oblężonej twierdzy zalatuje.