wiertar napisał(a):

|
uu 6 goli na 30 kilka meczy... no o takim napastniku Wisła marzy!! Korzym, młodszy bardziej perspktywiczny, mniej podatny na humorki w poprzednim sezonie strzelił 10 bramek a zarabia pewnie 4 razy mniej niz Brożek miałby zarabiać u nas
|
Sorry ale jaki jest poziom naszej ligi, a tej gdzie obecnie gra Brożek?. Korzym bardziej perspektywiczny? Brożek 6 bramek na 30 meczy. Korzym 9 na 22 w o wiele łatwiejszej lidze. No sorry, po za tym skąd wiesz ile Korzym a dokładniej jego manager sobie zaśpiewa?