Dariook napisał(a):

|
Jeśli się tyczy tych przeciętniaków Maków. Argumenty o oddaniu Wiśle to sobie wsadźcie między Bajki. Po pierwsze, że to są piłkarze a po drugie, jak by byli tak oddanymi Wiślakami to wybrali by Białą Gwiazdę a nie BOT... tym bardziej że wiedzieli jaka była sytuacja klubu i z pewnością szansę na grę mieli by nie mniejszą niż w Bełchatowie.
|
Dobre.
Skrzydła: Iliev, Kirm, Małecki, Melikson
Atak: Genkov,Biton,Boguski,Szewczyk
Wisła po rundzie jesiennej była na 6 miejscu z 10 pkt straty do lidera, 4 pkt do 3 miejsca. Bełchatów 2 pkt nad strefą spadkową. Nadal uważasz, że w Wiśle mieliby nie mniejszą szansę na grę?
Sami podkreślali, że woleliby najpierw ograć się w Ekstraklasie i dopiero trafić do Wisły. Maków można było kupić z Radzionkowa, podpisać kilkuletnie kontrakty i wypożyczyć. Przecież to było logiczne, że jak zagrają kilka meczów w Ekstraklasie to cena za nich wzrośnie, a nie poleci w dół. Byłem zwolennikiem sprowadzenia ich w przypadku gdy trenerem byłby Nawałka. Teraz mam spore wątpliwości. Z drugiej strony mając do wyboru Maków i Dyzmowo-Niezatapialny szrot wybieram to pierwsze, tylko nie za taką chorą cenę.