Wyświetl pojedynczy post
piter116
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#63280
Stary 14.06.2013, 13:20
Dariook napisał(a):Wyświetl post
Jeśli się tyczy tych przeciętniaków Maków. Argumenty o oddaniu Wiśle to sobie wsadźcie między Bajki. Po pierwsze, że to są piłkarze a po drugie, jak by byli tak oddanymi Wiślakami to wybrali by Białą Gwiazdę a nie BOT... tym bardziej że wiedzieli jaka była sytuacja klubu i z pewnością szansę na grę mieli by nie mniejszą niż w Bełchatowie.
Dobre.

Skrzydła: Iliev, Kirm, Małecki, Melikson
Atak: Genkov,Biton,Boguski,Szewczyk

Wisła po rundzie jesiennej była na 6 miejscu z 10 pkt straty do lidera, 4 pkt do 3 miejsca. Bełchatów 2 pkt nad strefą spadkową. Nadal uważasz, że w Wiśle mieliby nie mniejszą szansę na grę?

Sami podkreślali, że woleliby najpierw ograć się w Ekstraklasie i dopiero trafić do Wisły. Maków można było kupić z Radzionkowa, podpisać kilkuletnie kontrakty i wypożyczyć. Przecież to było logiczne, że jak zagrają kilka meczów w Ekstraklasie to cena za nich wzrośnie, a nie poleci w dół. Byłem zwolennikiem sprowadzenia ich w przypadku gdy trenerem byłby Nawałka. Teraz mam spore wątpliwości. Z drugiej strony mając do wyboru Maków i Dyzmowo-Niezatapialny szrot wybieram to pierwsze, tylko nie za taką chorą cenę.
Ostatnio edytowane przez piter116 : 14.06.2013 o godz. 13:23.
Odpowiedz cytując