Wyświetl pojedynczy post
Viper
Senior Member
 
Od: 06.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#63277
Stary 14.06.2013, 13:15
Dariook napisał(a):Wyświetl post
Wez już nie świruj. Kraków to nie Kielce czy inne zadupie. Myślę że nawet najbardziej rozpoznawalne polskie miasto w Europie.
Rozpoznawalność miasta za granicą nie ma wpływu na zarobki jego mieszkańców. W Warszawie swoje siedziby ma wiele dużych firm, nie tylko krajowych ale i centrale krajowe firm zagranicznych. Krakowskie 70tys miejsc pracy w zagranicznych korporacjach (większość to stanowiska średnio opłacane nawet jak na Krakowskie warunki) to pikuś niestety. Gospodarczo jesteśmy do tyłu (nie jest to jakaś przepaść ale różnica jest zauważalna).

Co do 500tys za braci Mak to jedyny komentarz jaki przychodzi mi na myśl to:

he he he...
Odpowiedz cytując