Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Dariook
Socios Wisła Kraków
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ
Offline
#
63274
14.06.2013, 13:08
Ogryzek
napisał(a):
Nie, oni są na innym poziomie finansowym niż my - cytując ich prezesa - ITI dokłada rocznie po 25 mln zł! podobno 250 mln wpakowali już w Legie. Gdzie przy tym jest wujek Cupiał....
Ponadto Warszawa a Kraków - ilość ludzi (kibiców) i ich zamożność -
nieporównywalna
+ brak konkurencji w regionie. Ich pomysł na biznes z Ljuboją jest możliwy w Warszawie. Nie w Krakowie gdzie 30 zł za bilet to drogo. Gdzie gadżety klubowe kupi 3% kibiców. Zejdźmy na ziemie
Wisła jeśli chce funkcjonować na wyższym poziomie nie może iść drogą Legii, prędzej Amici. A najlepiej własną
Wez już nie świruj. Kraków to nie Kielce czy inne zadupie. Myślę że nawet najbardziej rozpoznawalne polskie miasto w Europie.
Wiśle się nie kibicuje. Wisłe się KOCHA.
Cytat:
To może zmieńmy to podejście w tej naszej wiślackiej rodzinie. Łatwo jest bowiem na kogoś wylewać pomyje, ale jak później człowiek się obroni, to smród zostaje.
Radek Sobolewski
Dariook
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Dariook
Znajdź inne posty napisane przez Dariook