Wyświetl pojedynczy post
Dariook
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#63274
Stary 14.06.2013, 13:08
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
Nie, oni są na innym poziomie finansowym niż my - cytując ich prezesa - ITI dokłada rocznie po 25 mln zł! podobno 250 mln wpakowali już w Legie. Gdzie przy tym jest wujek Cupiał....

Ponadto Warszawa a Kraków - ilość ludzi (kibiców) i ich zamożność - nieporównywalna + brak konkurencji w regionie. Ich pomysł na biznes z Ljuboją jest możliwy w Warszawie. Nie w Krakowie gdzie 30 zł za bilet to drogo. Gdzie gadżety klubowe kupi 3% kibiców. Zejdźmy na ziemie

Wisła jeśli chce funkcjonować na wyższym poziomie nie może iść drogą Legii, prędzej Amici. A najlepiej własną
Wez już nie świruj. Kraków to nie Kielce czy inne zadupie. Myślę że nawet najbardziej rozpoznawalne polskie miasto w Europie.
Wiśle się nie kibicuje. Wisłe się KOCHA.

Cytat:
To może zmieńmy to podejście w tej naszej wiślackiej rodzinie. Łatwo jest bowiem na kogoś wylewać pomyje, ale jak później człowiek się obroni, to smród zostaje.
Radek Sobolewski
Odpowiedz cytując