Wyświetl pojedynczy post
borys
Banita
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#63273
Stary 14.06.2013, 13:05
Dariook napisał(a):Wyświetl post
No to z czym do ludzi? O jakich celach my w ogóle rozmawiamy?.
Takie powinno paść pierwsze pytanie a później możemy podyskutować,

Bez kasy, bez wzmacniania chcecie podbić Europę? Widać 15 lat oblężenia nic was nie nauczyło.
No wg. wlasciciela o LM, a z czym do ludzi no wlasnie dobre pytanie.
Odpowiedz cytując