Dariook napisał(a):

No to z czym do ludzi? O jakich celach my w ogóle rozmawiamy?.
Takie powinno paść pierwsze pytanie a później możemy podyskutować,
Bez kasy, bez wzmacniania chcecie podbić Europę? Widać 15 lat oblężenia nic was nie nauczyło.
|
No wg. wlasciciela o LM, a z czym do ludzi no wlasnie dobre pytanie.