Wyświetl pojedynczy post
Ogryzek
Senior Member
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#63272
Stary 14.06.2013, 13:03
Dariook napisał(a):Wyświetl post
A po co warszawce był Ljuboja, Zewłakow jeśli nie zagrają teraz w pucharach? Chyba najpierw to trzeba te puchary wywalczyć...później wypada się wzmocnić, no nie?
.
Nie, oni są na innym poziomie finansowym niż my - cytując ich prezesa - ITI dokłada rocznie po 25 mln zł! podobno 250 mln wpakowali już w Legie. Gdzie przy tym jest wujek Cupiał....

Ponadto Warszawa a Kraków - ilość ludzi (kibiców) i ich zamożność - nieporównywalna + brak konkurencji w regionie. Ich pomysł na biznes z Ljuboją jest możliwy w Warszawie. Nie w Krakowie gdzie 30 zł za bilet to drogo. Gdzie gadżety klubowe kupi 3% kibiców. Zejdźmy na ziemie

Wisła jeśli chce funkcjonować na wyższym poziomie nie może iść drogą Legii, prędzej Amici. A najlepiej własną
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując