Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
kkzzxx
Member
Od: 06.2013
Offline
#
63270
14.06.2013, 12:56
Dla tego trzeba ściągać różnych zawodnków zarówno młodych jak i starszych by to byłow wyrównane
kkzzxx
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do kkzzxx
Znajdź inne posty napisane przez kkzzxx