Wyświetl pojedynczy post
Dariook
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#63269
Stary 14.06.2013, 12:56
borys napisał(a):Wyświetl post
Problemem jest to czy stac nas na kupowanie/zatrudnianie pilkarzy, którzy nie mogą już zostać sprzedani. Wartosc dodana jest chwilowa pozniej znow zostajemy z reka w nocniku tj. koniecznoscia kolejnej inwestycji na która nie mamy pieniedzy bo skad, kolko sie zamyka.
No to z czym do ludzi? O jakich celach my w ogóle rozmawiamy?.
Takie powinno paść pierwsze pytanie a później możemy podyskutować,

Bez kasy, bez wzmacniania chcecie podbić Europę? Widać 15 lat oblężenia nic was nie nauczyło.
Ostatnio edytowane przez Dariook : 14.06.2013 o godz. 13:01.
Wiśle się nie kibicuje. Wisłe się KOCHA.

Cytat:
To może zmieńmy to podejście w tej naszej wiślackiej rodzinie. Łatwo jest bowiem na kogoś wylewać pomyje, ale jak później człowiek się obroni, to smród zostaje.
Radek Sobolewski
Odpowiedz cytując