borys napisał(a):

|
Problemem jest to czy stac nas na kupowanie/zatrudnianie pilkarzy, którzy nie mogą już zostać sprzedani. Wartosc dodana jest chwilowa pozniej znow zostajemy z reka w nocniku tj. koniecznoscia kolejnej inwestycji na która nie mamy pieniedzy bo skad, kolko sie zamyka.
|
No to z czym do ludzi? O jakich celach my w ogóle rozmawiamy?.
Takie powinno paść pierwsze pytanie a później możemy podyskutować,
Bez kasy, bez wzmacniania chcecie podbić Europę? Widać 15 lat oblężenia nic was nie nauczyło.