borys napisał(a):

|
Problemem jest to czy stac nas na kupowanie/zatrudnianie pilkarzy, którzy nie mogą już zostać sprzedani. Wartosc dodana jest chwilowa pozniej znow zostajemy z reka w nocniku tj. koniecznoscia kolejnej inwestycji na która nie mamy pieniedzy bo skad, kolko sie zamyka.
|
Dobrze to ująłeś.Taki mieliśmy teraz problem - sami doświadczeni wiekowi z dużymi kontraktami od których mogli się uczyć młodzi ale nikt do wylansowania i sprzedania.Tylko w tym wszystkim my młodych nie mamy! Nie sprowadzamy przecież wyróżniających się piłkarzy z niższych lig i na końcu zostajemy ze zgredami przed emeryturą bez chęci do biegania.