Wyświetl pojedynczy post
Dariook
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#63266
Stary 14.06.2013, 12:40
aNouc napisał(a):Wyświetl post
gośc ktory rozegrał dla Hannoveru 96 i Deportivo La Coruna blisko 200 meczów i jest podstawowym zawodnikiem reprezentacji Kanady jest nołnejmem?


to wez sobie "jesnejmów" czyli braci Mak, ktorzy kopali w pile w Ruchu Radzionkow, i za ktorych jakis glupek krzyknal pol miliona euro.

Na nich z pewnoscia zarobisz na koszulkach.


U nas nie beda grac Beckhamy jakbys tego chcial.
Myślę podobnie.
Już to kiedyś pisałem, ściągnijmy jednego konkretnego grajka z nazwiskiem vel Ljuboja i budujmy kadrę. Jeśli nawet będzie w wieku przed emerytalnym to i tak pewnie będzie się wyróżniał a i młodzież będzie miała z czego czerpać wzorce. Wszystkim na pewno wyjdzie to na dobre, marketingowo i sportowo zrobimy milowy krok na przód....

Ogryzek napisał(a):Wyświetl post

Pewnie de Guzman nie jest taki zły, pytanie po co nam piłkarz w jego wieku jak najwcześniej zagramy w pucharach pewnie za 2 lata. Akurat wtedy gdy Kanadyjczyk będzie kończył karierę.
A po co warszawce był Ljuboja, Zewłakow jeśli nie zagrają teraz w pucharach? Chyba najpierw to trzeba te puchary wywalczyć...później wypada się wzmocnić, no nie?

Ps.

Jeśli się tyczy tych przeciętniaków Maków. Argumenty o oddaniu Wiśle to sobie wsadźcie między Bajki. Po pierwsze, że to są piłkarze a po drugie, jak by byli tak oddanymi Wiślakami to wybrali by Białą Gwiazdę a nie BOT... tym bardziej że wiedzieli jaka była sytuacja klubu i z pewnością szansę na grę mieli by nie mniejszą niż w Bełchatowie.
Ostatnio edytowane przez Dariook : 14.06.2013 o godz. 12:51.
Wiśle się nie kibicuje. Wisłe się KOCHA.

Cytat:
To może zmieńmy to podejście w tej naszej wiślackiej rodzinie. Łatwo jest bowiem na kogoś wylewać pomyje, ale jak później człowiek się obroni, to smród zostaje.
Radek Sobolewski
Odpowiedz cytując