Wyświetl pojedynczy post
emj10
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22998
Stary 14.06.2013, 12:26
Po co mi setki jak ja liczę tylko w tysiącach i to nie PLN?

Jedną magisterką z polibudy mam, więc chyba nie było aż tak źle z całkami podwójnymi, czy innymi macierzami. Na pewno trudniej niż u Drozda na matematyce w gimnazjum. Faktycznie tam tabliczka mnożenia do 100 jest niezbędna.