Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
kkzzxx
Member
Od: 06.2013
Offline
#
63260
14.06.2013, 11:34
Ogryzek właśnie o tym pisałem wczesniej Brożek nie ma 34-35 co Zuraw a 30 wiec jest to róznica.
Co do gwarancj żaden zawodnik nie zagwarantuje tobie że akurat wypali tym bardzie transfery za pół darmo albo bezgotówkowe
kkzzxx
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do kkzzxx
Znajdź inne posty napisane przez kkzzxx