Wyświetl pojedynczy post
power1928
Senior Member
 
Od: 08.2007
Skąd: Gliwice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#63249
Stary 14.06.2013, 09:19
Ja bym wziął bramkarza z Bełchatowa i być może braci Mak.. Oni sympatyzują z Wisłą i po spadku do 1 ligi raczej nie będą kosztować nie wiadomo ile.
Co do jakiś wynalazków typu podstarzały reprezentant Kanady to jestem na nie z tej racji, że na defensywnym pomocniku to akurat mamy kilku grajków. ( Chyba że rozwiązujemy kontrakt z Sobolem)
Z tysięcy klubów wybrałem ten...
Odpowiedz cytując