|
Ja bym wziął bramkarza z Bełchatowa i być może braci Mak.. Oni sympatyzują z Wisłą i po spadku do 1 ligi raczej nie będą kosztować nie wiadomo ile.
Co do jakiś wynalazków typu podstarzały reprezentant Kanady to jestem na nie z tej racji, że na defensywnym pomocniku to akurat mamy kilku grajków. ( Chyba że rozwiązujemy kontrakt z Sobolem)
Z tysięcy klubów wybrałem ten...
|