|
Zawodników u kresu kariery już przerabialiśmy, oni nie będą na boisku dawać z siebie wszystkiego. Nam potrzeba graczy, którzy są skupieni na pokazaniu się scoutom i wjeździe do lepszej ligi a nie jakichś Guzmanów, którzy tu przyjeżdzają kupony odcinać. Chcemy powtóki z Jaliensa czy Ilieva ? Aha , zapomniałem, że oni jedno pieprzą, a drugie robią, byle tylko dymać Wisłę i Cupiała na kasę.
. .
|