Wyświetl pojedynczy post
Viper
Senior Member
 
Od: 06.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#63245
Stary 14.06.2013, 08:43
Jak chodzi o powrót Pawła Brożka, to nie przesadzajmy. 30 lat to taki wiek, że spokojnie może jeszcze rozegrać ze dwa/trzy sezony na poziomie. W tym momencie nie posiadamy praktycznie napastnika. Transfer młodego i perspektywicznego piłkarza to ryzyko, może odpalić i strzelać bramki a może i nie. Patrząc na nasz budżet, w grę wchodzi tylko transfer bezgotówkowy albo za małą kwotę a wtedy ryzyko jest jeszcze większe, zwłaszcza jak w klubie skauting nie istnieje na chwile obecną.

Tymczasem Paweł gwarantuje pewien poziom. Mimo wszystko cały czas dostawał propozycje z klubów zachodnich i to nie anonimowych. Więc pewne umiejętności posiada. Pytanie zasadnie to finanse, jak sobie zażyczy jakiś kosmicznych pieniędzy to trzeba mu podziękować. Jak jego wymagania finansowe będą rozsądne to dlaczego nie?
Odpowiedz cytując