|
Jak chodzi o powrót Pawła Brożka, to nie przesadzajmy. 30 lat to taki wiek, że spokojnie może jeszcze rozegrać ze dwa/trzy sezony na poziomie. W tym momencie nie posiadamy praktycznie napastnika. Transfer młodego i perspektywicznego piłkarza to ryzyko, może odpalić i strzelać bramki a może i nie. Patrząc na nasz budżet, w grę wchodzi tylko transfer bezgotówkowy albo za małą kwotę a wtedy ryzyko jest jeszcze większe, zwłaszcza jak w klubie skauting nie istnieje na chwile obecną.
Tymczasem Paweł gwarantuje pewien poziom. Mimo wszystko cały czas dostawał propozycje z klubów zachodnich i to nie anonimowych. Więc pewne umiejętności posiada. Pytanie zasadnie to finanse, jak sobie zażyczy jakiś kosmicznych pieniędzy to trzeba mu podziękować. Jak jego wymagania finansowe będą rozsądne to dlaczego nie?
|