Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
kkzzxx
Member
Od: 06.2013
Offline
#
63241
14.06.2013, 07:36
Koledzy pamietajcie, że wtedy to Brożek był jeszcze młody i nie jedenmu chłopakowi w wieku 23 lat uderza sodówa do głowy myśle że zagranica go naprostowała odpowiednio. Bo tam na trenigach trzeba zapie****
kkzzxx
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do kkzzxx
Znajdź inne posty napisane przez kkzzxx