|
Wiesz akurat Kosy nie mieszajcie bo przedostani powrót był bardzo dobry a i ten nie był zły musisz pamietać ze to zawodnik który ma już 36 lat prawie bo skończy w sierpniu a Brożek ma 30 lat to jest prawie 6 lat róznicy.
Żuraw weacając do nas miał 35 lat to chyba już sporo. A paweł jeszcze ze 2-3 sezony może pograć i sie w tej dennej lidze wyróżniać.
udane powroty w ekstraklasie to:
Sebastian Mila
Przemysław Kaźmierczak
Piotr Reiss
Tomasz Frankowski
Nieudane to
Maciej Żurawski
Artur Wichniarek
Grzegorz Bronowicki
Radosław Matusiak
Grzegorz Piechna
nie możemy wrzucić wszystkich do jednego wora że sie nie uda sa udane powroty jak nie udane ale ja bym Brozka wzioł nepewno gorszy do Genkowa i Sikorskiego już byc nie może
|