0 22 napisał(a):

Wszystko fajnie tylko w Niemczech tak..... nie ma. 
3 mistrzostwa - gwiazdka (Werder, HSV, Stuttgart)
5 mistrzostw - dwie gwiazdki (Dortmund, Gladbach)
10 mistrzostw - trzy gwiazdki (-)
20 mistrzostw - cztery gwiazdki (Bayern)
|
sorry pisalem na szybko i pojebalo mi sie z mistrzostwami swiata. ale fakt faktem powinnien byc inny model przyznawania gwiazdek