Wyświetl pojedynczy post
JEDREK76
konserwa
 
 
Od: 06.2004
Skąd: STRUSIA NH

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22995
Stary 13.06.2013, 22:27
Jaroo1

akurat Porębę to ja wyciągnąłem i Wiślak68 tutaj nie ma z tym nic wspólnego (cieszę się jedynie, że na powrót zaczął tutaj pisać, bo to wartościowy user), więc jak masz jakieś pretensje to pod moim adresem.
Na resztę wycieczek nie odpowiem bo dzisiaj odpoczywam po wielce pouczającym spotkaniu z "Biało-Zieloną Lechią" na którym mam nadzieję, że i Ktoś z Was był. Panowie.