|
Jaroo1
akurat Porębę to ja wyciągnąłem i Wiślak68 tutaj nie ma z tym nic wspólnego (cieszę się jedynie, że na powrót zaczął tutaj pisać, bo to wartościowy user), więc jak masz jakieś pretensje to pod moim adresem.
Na resztę wycieczek nie odpowiem bo dzisiaj odpoczywam po wielce pouczającym spotkaniu z "Biało-Zieloną Lechią" na którym mam nadzieję, że i Ktoś z Was był. Panowie.
|