|
Jaroo1, SkMk, sanderuss: odpowiedzi wkrótce na priv. Ponawiam prośbę o zachowanie tej formy w przyszłości.
emj10: o ile dobrze zrozumiałem to zaprezentowane powyżej swobodne wariacje PSL-owskiego sołtysa na temat sytuacji politycznej w Polsce mają się zupełni nijak do tego co napisałem w swoim poście. Dlatego nie uważam się za adresata tego bełkotu, a co zatem idzie nie czuję się w obowiązku odnieść do niego na priv..
|