Wyświetl pojedynczy post
mateusz212
Senior Member
 
 
Od: 12.2005
Skąd: Wad/Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#63233
Stary 13.06.2013, 22:19
mitmichael napisał(a):Wyświetl post
Jak masz kase na mlodych zawodnikow i chcesz młodej Wisly to przekaz pieniadze do kasy klubu bo niestety tacy zawodnicy sie cenia a chyba wiesz, ze z kasa u Nas jest problem - przykład Przybeckiego, ktory za podpis od Zagłebia zarzadał pol miliona zlotych pokazuje dlaczego o nowej młodej Wisle mozesz pomarzyc. A jezeli chcesz mlodzikow z 2/3 ligi to musisz sie nastawic na ciezki sezon i walke o utrzymanie.

a czy ja pisze, że chce młodej Wisły? Chce dobrej Wisły, a jacy to będą zawodnicy wiekowo to już inna sprawa. Odnosze się tylko do tego co mówili Smuda, Bednarz... Gadają jedno a robią drugie. A z De Guzmanem czy Brożkiem - gwarantuje Ci, że i tak będzie walka o utrzymanie. Tylko oni po dwoch latach skończą kariery, a my zostaniemy znowu z 10 zawodnikami w kadrze.
Ostatnio edytowane przez mateusz212 : 13.06.2013 o godz. 22:24.
Dan Petrescu - Szacunek
KUBA - Na Zawsze będziesz WIŚLAKIEM!!!!
Per aspera ad astra
"Pamiętaj, w życiu żałuje się wyłącznie wahania, bezczynności i niezdecydowania, wszystko, co zrobiło się, choćby miało przynieść ból i rozczarowanie, nie żałuje się"
Odpowiedz cytując