|
Koledzy popatrzcie na Franka za granicą bramek dużo nie strzelał wrócił do Ligi i był jednym ze skuteczniejszych napastników.
Żuraw był dobry w Wiśle i sezon w Celtiku ale potem to nie miał motoryki.
Edit:
Widzę, że kolega ma problemy z pisaniem poprawnie.
Proszę zwrócić uwagę na popełniane błędy w pisowni!
P.S - Błędy są podkreślane na czerwono więc może warto przed akceptacją posta przeczytać go, aby poprawić ewentualne błędy.
Edit by WISŁAZWE.
Ostatnio edytowane przez WISŁAZWE : 13.06.2013 o godz. 22:15.
|