Wyświetl pojedynczy post
0 22
Senior Member
 
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3515
Stary 13.06.2013, 21:49
wiertar napisał(a):Wyświetl post
dla mnie z tymi gwiazdkami to pojebany pomysł. powinno byc tak jak w niemczech naprzykład,
10 mistrzostw = 1 gwiazdka
20 mistrzostw = 2 gwiazdki
Wszystko fajnie tylko w Niemczech tak..... nie ma.

3 mistrzostwa - gwiazdka (Werder, HSV, Stuttgart)

5 mistrzostw - dwie gwiazdki (Dortmund, Gladbach)

10 mistrzostw - trzy gwiazdki (-)

20 mistrzostw - cztery gwiazdki (Bayern)
Habemus Dubletum

LEG14


White Star Awards w kategorii:

Innowierca roku 2009
Innowierca roku 2011

Odpowiedz cytując