wiertar napisał(a):

dla mnie z tymi gwiazdkami to pojebany pomysł. powinno byc tak jak w niemczech naprzykład,
10 mistrzostw = 1 gwiazdka
20 mistrzostw = 2 gwiazdki
|
Wszystko fajnie tylko w Niemczech tak..... nie ma.
3 mistrzostwa - gwiazdka (Werder, HSV, Stuttgart)
5 mistrzostw - dwie gwiazdki (Dortmund, Gladbach)
10 mistrzostw - trzy gwiazdki (-)
20 mistrzostw - cztery gwiazdki (Bayern)