Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
kkzzxx
Member
Od: 06.2013
Offline
#
63229
13.06.2013, 21:48
oj koledzy Brożek nie jest młody ale młodzi od kogoś muszą się uczyć
A nie znaczy ze zawodnik 30 lat to
nie
pogra długo
popatrz
Frankowski czy Reksio z
L
echa
Powód: Poprawa!
Ostatnio edytowane przez WISŁAZWE : 13.06.2013 o godz. 22:16.
kkzzxx
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do kkzzxx
Znajdź inne posty napisane przez kkzzxx