Wyświetl pojedynczy post
Spokolokoełrokoko
Member
 
Od: 06.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#63228
Stary 13.06.2013, 21:38
kkzzxx napisał(a):Wyświetl post
jeśli chodzi o polaka to fakt słaby byłem i nie bede przeczył ze moja pisownia kala po oczach i to jest fakt ze formułje źle zdania. Ale to nie znaczy, że nie znam się na piłce
E, to nie Franz. Franz nigdy w życiu by się nie przyznał, że jest w czymś słaby, nawet anonimowo w internecie!
A ten cały Guzman powiedział Smudzie to, co zacytował Godlewski pewnie na tej samej zasadzie, co mu ludzie na ulicy dziękują za emocje związane ze spokolokoełrokoko.

Do adminów mam prośbę, żeby nigdy pod żadnym pozorem nie banowali kkzzxx bo każde forum powinno mieć swojego tomaszka67!
Odpowiedz cytując