Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
kkzzxx
Member
Od: 06.2013
Offline
#
63223
13.06.2013, 21:16
jeśli chodzi o polaka to fakt słaby byłem i nie bede przeczył ze moja pisownia kala po oczach i to jest fakt ze formułje źle zdania. Ale to nie znaczy, że nie znam się na piłce
kkzzxx
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do kkzzxx
Znajdź inne posty napisane przez kkzzxx