Wyświetl pojedynczy post
kkzzxx
Member
 
Od: 06.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#63223
Stary 13.06.2013, 21:16
jeśli chodzi o polaka to fakt słaby byłem i nie bede przeczył ze moja pisownia kala po oczach i to jest fakt ze formułje źle zdania. Ale to nie znaczy, że nie znam się na piłce
Odpowiedz cytując