|
Ja jestem za Pawłem oglądałem dzisiaj skróty meczów w których grał Paweł grał bardziej z prawej strony i wyglądało to solidnie wiadomo nie będzie już zdobywał po 20 goli ale może 6-7 i tyle samo pomoże wypracować
Powód: poprawa!
Ostatnio edytowane przez WISŁAZWE : 13.06.2013 o godz. 22:17.
|