Wyświetl pojedynczy post
0 22
Senior Member
 
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8236
Stary 13.06.2013, 19:15
Blaszczu16 napisał(a):Wyświetl post
Też to zwróciło moją uwagę, że forowani są aktualni i byli piłkarze Legii. Rybus, Komorowski i Wawrzyniak to są główni winowajcy remisu w Kiszyniowie. Rybus nie wykorzystał setki, Komorowski z Wawrzyniakiem zawinili przy straconej bramce, a o Koseckim to szkoda się wypowiadać. Potrafię zrozumieć jeszcze kandydaturę Wawrzyniaka, bo nie mamy za dużego pola manewru na tej pozycji, ale Kosecki, Rybus, Komorowski? Żaden z nich nigdy, absolutnie nigdy się nie wyróżnił czymś pozytywnym w kadrze. To już lepiej powołać Waldka Sobotę, albo Małego, aniżeli Rybusa i Koseckiego, bo od odejścia Krzynówka, lewa strona w ogóle nie funkcjonuje.
Atak funkcjonuje?

I kluczowe ile biletów dostał "kapitan"?
Habemus Dubletum

LEG14


White Star Awards w kategorii:

Innowierca roku 2009
Innowierca roku 2011

Odpowiedz cytując