Wyświetl pojedynczy post
sanderuss
Socios Wisła Kraków
 
Od: 08.2006
Skąd: Medway

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22992
Stary 13.06.2013, 19:13
Wislak68 wyslalem ci priva, przyznaje ze pomylilem sie oskarzajac cie o wyciaganie Poreby z worka, mea culpa. Natomiast ciekawi mnie jakimi kryteriami poslugujesz sie odnosnie Bosaka twierdzac ze politykiem moze zostac za jakies 10lat? Nie uwazasz ze mlodosc a co za tym idzie nie skazenie obecnym postmagdalenkowym status quo jest akurat w tym przypadku zaleta? Ze chlopak moze wniesc nowe spojrzenie do obecnej "klasy politycznej". Ja osobiscie uwazam to za wielki atut RN ze poza Zawisza w zasadzie nie ma zawodowych politykow.