|
Wislak68 wyslalem ci priva, przyznaje ze pomylilem sie oskarzajac cie o wyciaganie Poreby z worka, mea culpa. Natomiast ciekawi mnie jakimi kryteriami poslugujesz sie odnosnie Bosaka twierdzac ze politykiem moze zostac za jakies 10lat? Nie uwazasz ze mlodosc a co za tym idzie nie skazenie obecnym postmagdalenkowym status quo jest akurat w tym przypadku zaleta? Ze chlopak moze wniesc nowe spojrzenie do obecnej "klasy politycznej". Ja osobiscie uwazam to za wielki atut RN ze poza Zawisza w zasadzie nie ma zawodowych politykow.
|