Wyświetl pojedynczy post
SkMk
Senior Member
 
 
Od: 10.2005
Skąd: stamtąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22991
Stary 13.06.2013, 19:03
Wiślak68, a nie masz wrażenia, że to po prostu odwinięcie się PiS-owi, za publikacje Niezależnej sugerującej, że za RN stoją służby specjalne, a ta inicjatywa jest obliczona na odebranie Pis-owi części elektoratu. Do tego dochodzą krytyczne wypowiedzi Kaczyńskiego o RN i jego antysemityzmie (bodajże jakiś wywiad w Sieci z tego co pamiętam). Moim zdaniem nie można pomijać tego kto pierwszy zaczął wbijać szpilki, a tym kimś byli politycy PiS i dziennikarze z nim związani. Jest to o tyle ciekawe, że na niższych szczeblach te organizacje ze sobą współpracowały i moim zdaniem świetnie się uzupełniały. Na każdym filmie z jakiegoś marszu o charakterze patriotycznym widać idących ze sobą narodowców z klubami GP, nawet w komentarzach na niezależnej ludzie wypowiadali się, że świetnie się czuli widząc tyle młodzieży w okół siebie. A tych młodych jakoś nie widać na wydarzeniach organizowanych przez PiS i GP. Chciałbym też żebyś postarał się zrozumieć młodych, związanych z Ruchem Narodowym. Jak to młodzi, są radykalni i bezkompromisowi, co widać chociażby w inicjatywach wymierzonych w Palikota, lewactwo, mainstream itp. Jak z Palikotem im nie po drodze to walą go w ryj w Warszawie na proteście przeciw ACTA, albo oblewają wodą w Nowym Sączu, nienawidzą Michnika to przerywają mu spotkania. Znajdziesz kilkanaście podobnych inicjatyw, charakteryzującym się działaniem bezpośrednim. Naturalnym więc jest, że jeśli PiS i wspierające go grupy, w jakiś sposób walą w RN to takie kwiatki jak ten z Hoffmanem, będą się pojawiać w ramach rewanżu.

Dopiero teraz zauważyłem, że Wiślak68 bojkotuje forum, także nie oczekuje od niego odpowiedzi, a nie chce mi się edytować tych wypocin, zatem post do ogółu.
W życiu ważne są tylko chwile...